Fejohet çifti i famshëm – martesa e tretë për aktoren e njohur

By

Më në fund…

Scarlett Johansson dhe Colin Jost po martohen.

Lajmin e ka konfirmuar JustJared.com, transmeton Prive.

Përfaqësues të aktores 34 vjeçare, dhanë lajmin për Associated Press dhe treguan se data e martesës nuk është caktuar ende.

Scarlett dhe Colin, janë në lidhje që dy vjet dhe kanë kaluar shpesh bashkë në qilim të kuq për të mbështetur njëri-tjetrin.

Kjo do të jetë martesa e tretë për Scarlett, e cila më parë ishte e martuar me Ryan Reynolds dhe gazetarin Romain Dauriac me të cilin ka edhe një vajzë.

Artikuj të ngjashëm