FEJOHET BERKANI!

By

Berkani ka kohë që nuk ka prodhuar këngë e madje është shkëputur nga media.  E arsyeja po del të jetë përkushtimi ndaj familjes.

Sot këngëtari ka publikuar një fotografi në llogarinë e tij në instagram ku ka treguar që më nuk është beqar.

Berkani është fejuar dhe ceremonia ka qenë intime me familjarë e miq të ngushtë të tij./Prive.al

Artikuj të ngjashëm