Fejohet aktorja e famshme (FOTO)

By

Bella Thorne dhe Benjamin Mascolo janë fejuar.

Aktorja dhe këngëtarja 23 vjeçare dhe i dashuri i saj 27 vjeçar e konfirmuan lajmin në rrjetet sociale.

“Ajo tha po”, shkroi Benjamin poshtë postimit ku shihet Bella me unazë të fejesës.

Të dy u fotografuan bashkë në prill të vitit 2019. Në gusht korrik të vitit 2020, burime pranë tyre treguan se ata janë gati për t’u fejuar.

Artikuj të ngjashëm