Fejesat s’kanë të ndalur në familjen Dreshaj, edhe vëllai i Afërditës bëri propozimin (FOTO)

By

Muajin që shkoi, ajo i tha po një propozimi shumë romantik nga i dashuri me të cilin është në lidhje prej kohësh.

Këngëtarja e modeloja shqiptare Afërdita Dreshaj, u fejua me sportistin çek Jakub Kindl pas një nate romantike, ku ai i propozii martesë.

Mirëpo në familjen Dreshaj, fejesat s’kanë të përfunduar me kaq.

Edhe vëllai i këngëtares, Arbër Dreshaj i ka bërë një propozim të dashurës së tij dhe ka marrë një përgjigje pozitive.

Afërdita nuk ka vonuar me urimin për çiftin, duke u thënë se është shumë e lumtur për ta.

“Urime or vëllain tim Arbrin për fejesën me Stephanie, shumë e lumtur për ju”, ka shkruar Afërdita. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm