Fatos Kryeziu dhe Mc Beka së shpejti me projekt të ri! (VIDEO)

By

Befasi, por më se e vërtetë! Dy figurat e njohura kanë vendosur t’i bashkojnë forcat e tyre për të sjellë një bashkëpunim mjaft interesant.

Kënga e re e dyshes do të jetë e stilit Reggae teksaështë ende në fazën fillestare të saj.

E si do të titullohet bashkëpunimi mes dyshes dhe kur do të jetë e gatshme për publikun mund ta kuptoni në storien e përgatitur nga gazetari Vlorijan Halili prej min. 2:17. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm