Faton Shoshi zbulon vajzën që ia mori zemrën (FOTO)

By

Menaxheri i Ledri Vulës, Faton Shoshi, ka gjetur dashurinë.

Madje ai, publikoi fotografi me të në llogarinë e tij në Instagram, duke mos e mbajtur më fshehur.

Vajza në fjalë quhet Gresa Hoti dhe sipas biografisë së saj në rrjete sociale, jeton në Ibiza.

Në foto, çifti i ri shihen shumë të dashuruar me njëri-tjetrin, teksa kanë pozuar mbi një makinë të kuqe.

Kujtojmë që Shoshi është përfolur të ketë pasur lidhje edhe me Era Istrefin pasi një kohë të gjatë ishte menaxher i saj, por asnjëherë nuk ka pasur ndonjë konfirmim lidhur me këtë./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm