Fation Kuqari përfshihet në një aksident (VIDEO)

By

Ish-konkurrenti i “Për’puthen”, Fation Kuqari ka shprehur gjithnjë dashurinë e tij për makinat e shtrenjta dhe shpejtësinë.

Fationi është përfshirë në një aksident ditën e djeshme. “Albeu” ka publikuar pamjet ku shihet se makina e tij tip Audi ka pësuar dëmtime në pjesën anësore.

Raportohet se ish-konkurrenti i “Përputhen” është në gjendje të mirë shëndetësore. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm