FASHION CV: TUNA

By

Njihet si ‘Feniks’ i diskografisë shqiptare, e përpos zjarrit që transmeton në
koncertet e saj këngëtarja Altuna Sejdiu duket e nxehtë edhe në veshjet që përzgjedh.
Në fillimet e karierës garderoba e saj ka treguar guxim e ndërsa pas publikimit të
hiteve të një pasnjëshme ka ndryshuar edhe imazhi i Tunës.
Fiziku i saj aktualisht është për tu lavëruar dhe çdo veshje i jep një shkëlqim ndryshe.
Prezenca e saj në X Factor krijoi më shumë lajm për dukjen e Tunës se sa për
përmbajtjen e spektaklit.
Nëse vëzhgohen rrjetet sociale të këngëtares shohim një stil dhe frymë shumë
perëndimore tek zgjedhjet që bën Sejdiu.
Tuna falë imazhit të kuruar ka arritur të jetë imazh i një ndër brendeve të
rëndësishme të modës botërore./Prive.al

[tribulant_slideshow gallery_id=”8″]

Artikuj të ngjashëm