Fashion CV: Enca Haxhia

By

Është një ndër këngëtaret e reja që ka marrë vëmendjen e publikut shumë gjatë vitit të kaluar. Këngët e punuara mirë por edhe paraqitja e saj kanë bërë që emri Enca Haxhia të ngjitet shpejt në treg.

Ndër veshjet e saj kryesojnë ato si një ‘vajzë kolegji’ teksa përdor shumë ngjyra.

Në garderobën e saj mbizotërojnë veshjet me shumë ngjyra e përpos saj ajo eksperimenton shumë edhe me flokët e saj.

Popullariteti i saj në rrjetet sociale ka bërë që këngëtarja e ‘A po t’pëlqen’ të publikoj fotografi të shumta dhe të komplimentohet nga ndjekësit e saj.

Haxhia përpos muzikës, pjesë e shtypit është edhe me veshjet e saj.

Edhe pse e rë në moshë, Enca shpesheherë ka ditur të jetë provokative por me limit./Prive.al

[tribulant_slideshow gallery_id=”35″]

Artikuj të ngjashëm