Fashion CV: Dhurata Dora

By

Është një nga këngëtaret më të pëlqyera të momentit. Me çdo projekt ka arritur të rrëmbej vëmendjen e të gjithëve.

Së fundmi Dhurata Dora u bë më aktuale me projektin ‘Ti don’. Përpos zërit dhe melodisë së bukur në sy bien edhe veshjet e saj.

Edhe pse nuk shfaqe provokative ajo ka qëlluar në shenjë me fustanet që ka përzgjedhur.

Një tendencë e re që ka përdorur Joni Peci për Dhuratën. Por jo vetëm në këtë klip Dhurata është dukur ndryshe.

Surpriza ishte në ‘A bombi’ ku Dora erdhi tërësisht ‘fresh’.

Edhe në daljet e fundit në ekran, Dhurata po bën zgjedhjet e duhura për veshjet e saj./Prive.al

[tribulant_slideshow gallery_id=”31″]

Artikuj të ngjashëm