Fashion CV: Capital T

By

Para disa viteve, veshja nuk ishte primare për artistët meshkuj të skenës por me kalimin e viteve edhe ata e kuptuan që paraqitja ka rëndësinë e saj.

Një ndër meshkujt tanë që i kushton shumë rëndësi garderobës është reperi Capital T.

Në fotografitë e fundit të tij mund të kuptoni shijen e hollë të artistit në të veshur.

Kombinim i veshjes me këpucët janë gjithmonë në shenjën e duhur teksa ai ka treguar se ka shumë pasion ndaj modës dhe veshjeve.

Kapo ka realizuar edhe disa fotosesione ku shihet gjithmonë në nivelin e duhur sa i përket veshjes.

Trupi i palestruar ndikon që edhe veshjet që përzgjedh ti rrinë bukur./Prive.al

[tribulant_slideshow gallery_id=”33″]

Artikuj të ngjashëm