‘Fara e flliqt’ projekti i ri nga ‘Liridoni’ dhe ‘Gixha’

By

Liridoni dhe Gixha, dy personazhet e serialit ‘SHPK Nazi’ po rikthehen pas një ndërprerje e cila u komentua dhe mori vëmendjen e fansave.

Me përplot risi dhe një projekt që premton shumë, dy aktorët e njohur po sjellin projektin ‘Fara e flliqtë’ në bashkëpunim me Onima, me producent Burim Krasniqi e regjisor Alban Zogjanin.

Deri në një datë zyrtare, s’na mbetet gjë tjetër pos të shijojmë promon tejet kreative. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm