As ‘Mbretëresha latine e popit’ nuk u shpëtoi krijimeve të Valdrin Sahitit

By

Padyshim që dizejnatori Valdrin Sahiti, falë punës së jashtëzakonshme të tij ka arritur të njihet edhe në tregun ndërkombëtar.

Së fundmi, ai veshi aktoren dhe këngëtare meksikane Thalía, apo që njihet ndryshe si ‘Mbretëresha latine e popit’.

View this post on Instagram

A post shared by Thalia (@thalia)

Thalía u besoi krijimeve të Valdrin Sahitit për një nga mbrëmjet më të rëndësishme të saj, – Latin Grammys 2022.

View this post on Instagram

A post shared by Thalia (@thalia)

Nën tri fustanet e Valdrin Sahitit, të kuruara deri në detaje, Thalía shkëlqeu me paraqitjen e saj.

Sigurisht, nuk kishte se si të ishte ndryshe kur u beson duarve të Valdrin Sahitit! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm