Fansat u befasuan nga ky zhvillim për Mozzik dhe Getinjon

By

Ndarja e Mozzik dhe Getinjo nga kompania me të cilën bënë etapën më të rëndësishme të fillimeve të karrierës, On Records, nuk ishte më e mira e mundshme.

Palët u ndanë me sherr teksa pas këtij sherri, gjithë këngët e artistëve nën kompaninë u hoqën nga Youtube.

Por, çuditërisht, ato janë kthyer.

Këngët më hit ndër vite, tashmë gjenden sërish në Youtube.

Nuk dihet nëse ky është rezultat i marrëveshjes në mirëmbesim mes palëve apo bëhet fjalë për ndonjë refleksion nga gjyqi i famshëm për mos-respektim kontrate. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm