Fansat janë të bindur që bashkëshortja e Justin Bieber qau në tapetin e kuq!

By

Një video virale e TikTok duket se shpjegon arsyen pse Hailey Bieber vendosi papritur syze dielli në tapetin e kuq të Met Gala. N

Në klipin e shkurtër, i cili ka grumbulluar më shumë se 1.5 milion shikime në vetëm 18 orë pasi u postua, një turmë mund të dëgjohet vazhdimisht duke bërtitur “Selena, Selena, Selena” ndërsa modelja 24-vjeçare dhe burri i saj Justin Bieber pozojnë për fotografë në ngjarjen e 13 shtatorit.

Thirrja, në lidhje me ish-të dashurën e famshme të Justin, Selena Gomez, dyshohet se bëri që Hailey të përlotet dhe t’i kërkojë ekipit të saj syze dielli për të mbuluar sytë.

Mes trazirave, Justin duket sikur po flet me gojë “mos qaj, mos qaj” në një përpjekje të dukshme për të ngushëlluar gruan e tij.

Met Gala përkoi me përvjetorin e tretë të dasmës së tyre në gjykatë, gjë që do ta bënte thirrjen e emrit “Selena” edhe më emocionuese nëse ishte e vërtetë. Një video tjetër, e marrë nga një kënd tjetër i çiftit, përmban të njëjtën këngë dhe më shumë komente nga fansat e Gomez.

Gomez dhe 27-vjeçari Bieber ishin në lidhje nga fundi i vitit 2010 deri në fillim të vitit 2018. /Prive.alArtikuj të ngjashëm