Fansat e Kendall Jenner dëshirojnë që ajo të qëndrojë sa më larg këtij djali

By

Kendall Jenner është një nga supermodelet më të mëdha në botë për momentin. Ajo gjithashtu është anëtare e familjes jashtëzakonisht të famshme dhe me ndikim Kardashian-Jenner. Si e tillë, është e sigurt të thuhet se nuk ka mungesë njerëzish që dëshirojnë ta takojnë atë.

Kohët e fundit, një i famshëm u shpreh se dëshiron të dale në takime romantike me Jenner, megjithëse fansat Kardashian ishin të shpejtë të shkatërronin ëndrrën e tij. Lexoni më tej për të zbuluar se kush është ky djalë dhe pse fansat besojnë se Jenner duhet t’i qëndrojë larg.

Logan Paul kohët e fundit shprehu interes për takimin me Kendall Jenner.

Image result for logan paul

Logan Pali i cili u kthye në yll të Youtube, me vite tregoi se nuk është i trembur të ndajë mendimet e tij. Në një episod të fundit të podcast-it të Jonathan Cheban, Foodgod: OMFG, Logan vendosi t’u tregojë të gjithëve se ai do të donte të takonte romantikisht Kendall Jenner.

“A kam një shans me Kendall Jenner?”, e pyeti Paul Cheban, i cili është një mik i njohur i familjes së familjes Kardashian-Jenner.

Cheban i tregoi Paulit realitetin e situatës, që është se Jener vlerëson intimitetin e saj ndërsa Paul ka tendencë të bëjë të kundërtën. “Unë mendoj se ju jeni shumë publik dhe Kendall është është shumë më private,” tha Cheban.

Fansat e Kardashian nuk duan që Kendall Jenner të takohet me Logan Paul

Logan Paul është një personalitet shumë i diskutueshëm në internet. Ai ka rënë nën zjarr shumë herë për të bërë dhe thënë gjëra fyese. Shkelja e tij më e famshme ishte në vitin 2018 kur ai hyri në Aokigahara – i njohur edhe si Suicide Forest (Pylli i vetëvrasjes) – në Japoni dhe filmoi trupin e një viktimë vetëvrasëse ndërsa qeshi.

Image result for logan paul suicide forest

Në fillim të këtij viti, ai tërhoqi gjithashtu kritika për të thënë se do të “bëhej gay” për një muaj.

Për shkak të qëndrimit të tij të guximshëm që gjithmonë duket se tërheq polemika majtas dhe djathtas, shumë fansa të Kardashian mendojnë se do të ishte më së miri që Jenner të qëndronte larg Paul.

“Është qesharake se si ai mendon se është në nivelin e saj,” tha një fans në Reddit.

Dikush tjetër gjithashtu komentoi: “Ajo nuk ka çka të kërkoj nga një dështak si ai.”

 

Artikuj të ngjashëm