Familja Mehmeti shkëlqen në setin fotografik të fundvitit

By

Tashmë është bërë trend që shumica e fytyrave publike në fund të vitit të vijnë me sete profesionale fotografike.

Tendenca vërehet më së shumti tek këngëtarët familjarë të cilët në një rrugë e dy punë, krahas ekspozimit për publik, ruajnë edhe kujtime me fëmijët.

Në këtë frymë ka qenë seti i fundit fotografik i këngëtarit Alban Mehmeti me djalin, Lurnin dhe bashkëshorten, Fjollën e cila është në muajt e fundit të shtatzënisë, në prag për ta bërë familjen katër anëtarëshe.

Përmes rrjeteve sociale, familja ka ndarë disa prej fotografive ku shkëlqejnë nën atmosferën festive, e cila është sinkron edhe me veshjen e tillë.

Më poshtë, imazhet! /Prive.al/

Family ?? @taulantboshnjakuu? @albinadylaa ? @adelinahasani_mua ?

A post shared by Fjolla Svirca Mehmeti (@fjollasvirca) on

I gave my son life, He gave me a reason to live ??

A post shared by Fjolla Svirca Mehmeti (@fjollasvirca) on

Artikuj të ngjashëm