Familja e Kobe Bryant bllokojnë llogaritë e fansave në rrjete sociale

By

Vanessa Bryant shkroi këtë të diel se ajo dhe familja e saj u detyruan të bllokonin faqet e fansave në rrjete sociale.

Ajo qartësoi se e gjithë kjo nuk u bë me paramendim të ligë, por vetëm si proces i familjes të rimarrin veten nga tragjedia. Mënyra se si funksionin algoritmi, ata shihnin tërë kohës dedikime të fansave për basketbollistin dhe vajzën 14 vjeçare.

Për këtë arsye edhe llogaria e Vanessa Bryant ishte një kohë private, mirëpo ajo do që të gjithë ta dinë se u është mirënjohëse për mbështetjen  e jashtëzakonshme që ka marrë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm