“Faleminderit për ditët e mira” – del projekti i ri i Labit (VIDEO)

By

Këngëtari/Deputeti Labinot Tahiri, solli sot me videoklip këngën e tij të re me titull “Faleminderit për ditët e mira”.

Artisti punoi me Virusin dhe Fatmir Mujën për këtë projekt muzikor, për të cilin Labi ka thënë se ‘në jetë ka ditë më të mira se sa të këqija’.

Teksa këngëtari promovoi këngën në Instagram, ai bëri me dije se ky është vetëm fillimi dhe se do të kemi projekte të reja së shpejti për këtë verë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm