Evi Reçi lë Italinë? (VIDEO)

By

Rreth dy vite më parë u zhvendos në  Itali.

Atje, këngëtarja Evi Reçi nisi punë si gazetare në një prej gazetave prestigjioze teksa arriti të mbajë një balanc mes karrierës në Shqipëri dhe jetës përtej Adriatikut.

Por, këngëtarja duket se ka lënë sërish Italinë për t’u rikthyer në Shqipëri.

Risitë, ajo i shpalosi në një intervistë për Prive.

Detajet ua sjell videoja e mëposhtme.

Artikuj të ngjashëm