Estto flet për bashkëpunimin ideal të tij (VIDEO)

By

I ftuar në Prive ishte artisti Estto.

Emri i tij i vërtetë është Ernest Zeka dhe ai u përgjigj në intervistën “60 sekonda”.

Ai zbuloi shumë gjëra rreth tij, për bashkëpunimin ideal të tij dhe ndër të tjerash rrëfeu sakrificat që ka bërë për karrerën e tij.

Ndiqni të plotë intervistën e tij në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm