Është Soni apo një kukull? Këngëtarja shkëlqeu mbrëmë në KULT!

By

Me pamjen që kishte marrë dhe me mënyrën që ishte rregulluar, qe e vështirë të dallohet në është Soni Malaj, apo ndonjë kukull që qëndron në vitrinat e dyqaneve.

Ajo dukej si një princeshë mbrëmë në ndarjen e çmimeve Kult në Sallën e Kishës Ortodokse në Tiranë.

Këngëtarja ka shkëlqyer e ka rrezatuar lumturi. E veshur në një fustan në të kaltër mbretërore me pak xixa nëpër të, Soni dukej e mahnitshme.

Meqë ajo ka forma të përkryera trupore pasi palestra është shtëpia e saj e dytë, ajo dukej në formë dhe me krahë të tonifikuar. /Prive.al

#kult #awards 2017 Faleminderit shume @class_make_up @class_by_alketavejsiu

A post shared by S?N☝? ♏️A??AJ ☀️ (@soni_malaj) on

Artikuj të ngjashëm