“Është e rëndë të të thotë nëna…” – Mozzik flet për fazat e vështira në jetë (VIDEO)

By

Personazhi i vitit në Prive, u zgjodh Mozzik.

Reperi ishte njëri ndër artistët më të suksesshëm gjatë vitit që kemi lënë pas.

Ai solli disa projekte muzikore të cilat kanë arritur miliona klikime dhe përveç kësaj edhe albumin.

Në intervistën ekskluzive, ai rrëfeu gjithçka, nga karriera e deri tek jeta personale.

Mozzik e përmendi edhe një fazë të vështirë të jetës duke treguar se çfarë i thoshte nëna.

Ndiqni intervistën më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm