‘Është e pastër dhe e pashpjegueshme’, Big Basta me dedikim emocionues për djalin e tij

By

Reperi Big Basta ka bërë një dedikim emocionues për djalin e tij.

Artisti postoi një fotografi në Instagram ku shihet teksa përqafon ngrohtë fëmijën.

“Eshte e paster dhe e pashpjegueshme ndjenja…. nje krijese kaq e pafajshme qe sundon mbi ty. Te dua herë 1milion!”, ka shkruar ai.

Nëse nuk e dini, Vesa Luma me djalin aktualisht janë në Kosovë ndërkaq reperi vazhdon të jetë në Zelandën e Re./Prive.al

Artikuj të ngjashëm