Erza Muçolli, shqiptarja që u bë fenomen në Francë me album (Video)

By

Erza Muçolli është vogëlushja me prejardhje shqiptare që u bë fenomen pas pjesëmarrjes në ‘France Got Talent’.

Edhe pse nuk fitoj këtë garë, ajo ka nënshkruar kontrata të rëndësishme për karrierën e saj në të ardhmen.

Së fundmi ajo ka lançuar një projekt me fëmijë të tjerë që flet për paqe e tolerancë dhe është projekt i UNICEF.

Por me këtë klip nuk do ta përfundoj vitin pasiqë me 20 nëntor Erza do të lançoj albumin e saj të parë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm