Eros Grezda dhe Oriola Marashi po fejohen?

By

Futbollisti i njohur Eros Grezda dhe modelja Oriola Marashi duket se kanë vendosur të bëjnë një tjetër hap në lidhjen e tyre.

Ata pas izolimit bashkë kanë takuar edhe familjet e njëri-tjetrit, e tashmë pritet të shkëmbejnë unazat, ka informuar Gazeta Panorama.

Mirëpo, çifti publikisht akoma nuk kanë treguar gjë rreth lidhjes së tyre edhe pse imazhet nga vendet e njëjta e kanë konfirmuar raportin që kanë Erosi dhe Oriola./Prive.al

Artikuj të ngjashëm