Ermali dhe Ariana sonte në njërin prej qyteteve më të bukura në Itali (FOTO)

By

Çifti mjaft i njohur Ermal dhe Ariana këto ditë po kënaqen duke shijuar vendet më të bukura të Italisë.

Ata mbrëmjen e kaluar u panë në Firence teksa ishin nën shoqërinë e Samir Ujkanit dhe të dashurës së tij derisa sonte kanë vendosur që ta vizitojnë një tjetër qytet të mrekullueshëm.

Bëhet fjalë për qytetin e Pizzës teksa dyshja publikuan mu përpara monumentit më të famshëm atje Kullës e cila ka karakteristikë të veçantë formën e saj të pjerrët.

Ermali me këtë rast nuk ngurroi as t’i shprehë përsëri dashurinë bashkëshortes e duke na rikujtuar se janë bërë 8 vite që nga martesa e tyre. /Prive.al/insta-image-5

 

 

Artikuj të ngjashëm