Ermali dhe Ariana shkëlqejnë në nisje të 2020-ës (FOTO)

By

Nisja e 2020-ës për Ermalin dhe Arianën u bë bashkë me pjesën tjetër të familjes.

Një prej hoteleve të kryeqytetit ku Sabri Fejzullahu pati për të performuar i ka bërë të gjithë bashkë, siç kuptohet në një fotografi të ndarë nga Ermali në rrjete sociale.

Në të, çifti shkëlqejnë krah njëri-tjetrit, të kuruar në detaje.

Ndërkaq, Ermali po vazhdon të jetë tejet i kërkuar në mbrëmje muzikore teksa këtë fillim vit me shumë raste ka edhe dy data brenda një nate të vetme nëpër klubet e qteteve kosovare. /Prive.al

View this post on Instagram

Last night’s event #2020

A post shared by Ermal Fejzullahu (@ermal.fejzullahu) on

Artikuj të ngjashëm