Ermali dhe Ariana, së shpejti prindër për herë të katërt

By

Një tjetër shtatzëni në estradë!

Fjala është për bashkëshorten e Ermal Fejzullahut, Arianën e cila është shtatzënë.

Lajmi është bërë i ditur nga Class teksa po të njejtin informacion e kanë konfirmuar për Prive.al burime të sigurta pranë çiftit.

Familja Fejzullahu, pesë anëtarëshe duket se është gati të zgjerohet me një anëtar të ri.

Në këtë mes, pa dyshim se më të lumturit duhet të jenë Arti, Buna dhe Era.

Detajet tjera, së shpejti. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm