Ermal Mamaqi po ‘rrëshqet’ drejt Top Channel?

Në dasmën e Sara Hoxhës dhe Ledion Liçot nuk mungoi as Ermal Mamaqi me bashkëshorten, Amarda Toska. Çifti, miq të familjes i nderuan Hoxhajt me pjesëmarrjen por duket se paraqitja e përbashkët është sinjal i diçkaje tjetër. Humoristi, po pëson luhatje me TV Klan dhe si rrjedhojë po ‘ngacmon’ me postime që krijojnë paqartësi. Në … Continue reading Ermal Mamaqi po ‘rrëshqet’ drejt Top Channel?