Ermal Mamaqi i zbulon sekretin Albërie Hadërgjonajt, ajo nuk vesh kurrë…

By

Kësaj here Albërie Hadërgjonaj nuk ia hodhi lehtë nga intervista me komedianin shqiptar Ermal Mamaqi.

Këngëtarja, e ftuar në Xing këtë të shtunë, ka bërë publikun të qesh shumë me përgjigjet e saja të sinqerta.

Hadërgjonaj u skuq kur Ermal Mamaqi i zbuloi një sekret!

Këngëtarja nuk vesh asnjëherë reçipeta dhe Ermali pa turp fare e zbuloi këtë sekret të sajin e cila edhe në emisionin e Ermalit s’kishte të brendshme të sipërme. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm