Ermal Fejzullahu publikon baladën e re (VIDEO)

By

Ermal Fejzullahu ka publikuar baladën e re me titull ‘Zanati i vjetër’.

Kënga e parashikuar të dalë dje u lëshua sot në youtube dhe është e shoqëruar me videoklip të cilin keni mundësi ta shihni në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm