Ermal Fejzullahu nuk i do vajzat në muzikë dhe kjo është arsyeja

By

Në Nd’rrimin e Natës këtë javë, ai dha një intervistë të rrallë përballë Alaudin Hamitit.

Ermal Fejzullahu ka folur edhe për segmente personale të jetës së tij, ndërsa nuk u shmang biseda edhe për fëmijët.

Përderisa u pyet nëse fëmijët e tij do donte t’i shihte në muzikë, ai tha se këtë nuk ua dëshiron vajzave të tij.

“I dhemb zemra babës me i pa vajzat në këtë industri”, ka thënë Ermali ndër të tjerash, ndërsa për të kuptuar më shumë ndiqeni të plotë emisionin. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm