Ermal Fejzullahu merr një vendim të rëndësishëm për jetën e tij (FOTO)

By

Këngëtari kosovar më në fund e ka ndërmarrë atë hap. Ka kohë që i është dashur ta bëjë atë ndryshim, ndërsa tek tani, pasi vera shkoi, ai i është përveshur punës.

Ermal Fjzullahu, viteve të fundit ka shtuar shumë në peshë dhe krahasuar me fizikun që kishte kur nisi karrierën, ai ka ndryshuar shumë.

Por këngëtari ka vendosur më në fund që t’i largojë kilogramët e tepërt dhe atë, duke vrapuar nëpër stazat e gërmisë në Prishtinë.

Sic tregon në një postim të tijin në Instagram, ai këtë aktivitet e ka nisur që 10-të ditë, po thotë se me 10-të lule s’çel pranvera e se i duhet të vazhdojë të punojë në atë drejtim. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm