Ermal Fejzullahu bën shakanë epike krejt në llogari të vetes

By

E njohim që kur ishte vogëlush dhe këndonte këngë për fëmijë me motrën e tij.

Por, Ermal Fejzullahu vazhdoi vite karrierë duke u bërë një nga figurat më të dashura dhe aktive të muzikës shqiptare.

Dhe jo vetëm kaq, këngëtari njihet edhe për humorin dhe batutat e tij shumë qesharake dhe më e fundit erdhi në llogari të vetes.

Ai publikoi një fotografi të shkrepur vite më parë ku këngëtari ka disa kilogramë më pak se sa ka tani.

“Para iftarit”, ka shkruar Ermali duke u tallur me veten e tij. /Prive.al\

Artikuj të ngjashëm