Era zbulon nga avioni privat se kënga e re shqip po vjen

By

Pas një kohe të gjatë, Era Istrefi po rikthehet fuqishëm.

Artistja që bëri bujë ndërkombëtarisht së shpejti sjell projektin muzikor në gjuhën shqipe.

Nga avioni privat, ajo njoftoi se kënga quhet ‘Bebe’ dhe vjen shumë shpejt.

Ndërkohë shkoni tek Instagrami i Erës për të dëgjuar pak nga ky super projekt./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm