Era ua prezanton beben e saj: Një makinë super luksoze në duart e këngëtares (FOTO)

By

Nuk është nga ata tipa që bën jetë luksi edhepse është ndër këngëtaret më të pasura të estradës.

Këngëtarja Era Istrefi, që ka nënshkruar kontratë me qindra mijëra dollarë, nuk parapëlqen që të bëhet rob i stilit luksoz të jetës, ngase ajo është një shpirt i lirë dhe poetik.

Por kush mund t’i thotë një makine të tillë jo?

Ajo ka një Jaguar të bardhë, pasi para pak muajsh e ndërroi Range Roverin e saj gjigant me të.

Era makinë po i referohet si bebja e saj, dhe të dielën e ka kaluar në një shëtitje me të. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm