Era Rusi dhe Shkurte Fejza në një duet?

By

Këngëtaret Era Rusi dhe Shkurte Fejza, kishin arritur pajtueshmërinë për një bashkëpunim së bashku.

Por çfarë ndodhi me projektin e tyre muzikor?

Këto detaje i zbuloni në materialin e mëposhtëm përgaditur nga Prive. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm