Era merr urimin më të mirë nga Nora (FOTO)

By

Në ditëlindjen e 24-të Era Istrefit, Nora ka zgjedhur fjalët më të mira për ta uruar.

Ajo postoi një foto të Erës e shoqëruar nga Will Smith – artistin me të cilin bashkëpunoi për këngën e botërorit, duke shkruar në anglisht: ‘Urime ditëlindja motër. Ylli im. Të dua shumë’.

Por, Nora nuk e la me kaq, ajo i komentoi edhe Erës nën foton të cilën kjo e fundit e postoi për t’i falënderuar të gjithë ata që e uruan dhe për ta uruar ditën e Pavarësisë së SHBA-ve.

‘Princesha ime’, ishte njëra prej fjalëve që Nora i shkroi Erës./Prive.al

Artikuj të ngjashëm