Era këndon shqip në bashkëpunimin ndërkombëtar!

By

Para disa ditësh fansat e Era Istrefit vërshuan me komente duke kritikuar mungesën e këngëtares me projekte e po ashtu postime.

Mirëpo, kjo heshtje paska qenë me arsye. Gjatë kësaj kohe artistja ka punuar në këngë të reja.

Të premten do të publikohet ‘No maybes’, ku Era vjen në bashkëpunim me këngëtarin nga Azerbejxhanj Arash dhe Ilkay Sencan.

Në këtë këngë, Era këndon shqip./Prive.al

Artikuj të ngjashëm