Era iu rikthehet koncerteve për t’i dalë në ndihmë Shqipërisë pas tërmetit

By

Era Istrefi iu është rikthyer koncerteve.

Këngëtarja me famë ndërkombëtare hyri në Instagram për të njoftuar se edhe për shkak të punës në projekte të reja, ajo do të performojë në Tiranë.

Të gjitha fitimet nga koncerti do të përdorën për ndihma të njerëzve që kanë nevojë në Shqipëri, pas tërmetit që la të vdekur 51 persona dhe plagosi më shumë se 650.

“Edhe pse nuk majë koncerte që sa per shkak qe jom tu u mare me projekte t’reja, mvjen mire qe kemi me u pa t’premten n’Tirane sidomos per arsyen qe tgjitha fitimet kan me u perdore per ndihma te njerezve qe kan nevoje ne Shqipri”, ka shkruar Era në Instagram.

Ajo do të jetë e shoqëruar nga motra e saj, Nora./Prive.al

Artikuj të ngjashëm