Era Istrefi përmallohet, shkruan për babain e ndjerë dhe ia dedikon suksesin (FOTO)

By

Suksesi i saj arriti majat e botës dhe po të ishte ai gjallë, do të ishte shumë krenar për të.

Këngëtarja Era Istrefi, që këtë vit bëri “boom” në karrierë, duke qenë pjesë e Himnit të Kampionatit Botëror në bashkëpunim me Ëill Smith dhe Nicky Jam, e ka kujtuar babanë e saj, në përvjetorin e tij të vdekjes.

“Besimi yt n’mu dhe dashnia jote m’kanë majtë gjithë jetën. Kujtimi ma i bukur i jetës tem Babi. Këtë sukses ta dedikoj ty”, ka shkruar Era në profilin e saj në Instagram.

Të njëjtën gjë ka bërë dje edhe Nora Istrefi, e cila e ka kujtuar me mall babain e saj. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm