Era Istrefi me befasi?

By

Të gjithë kur e pamë datën e publikimit të ‘Origami’ u bëmë kurioz të shohim prurjen e re të këngëtares Era Istrefi.

Kënga u pëlqye dhe na solli një Erë të vjetër përsëri kështu duke i rifituar zemrat e fansave prej të cilëve e ka edhe bazën. Era Istrefi me ‘Origami’ nuk e ka ndërmend të ndaloj me kaq.

Këngëtarja është duke realizuar klipin e këtij projekti që sipas të gjitha gjasave do të jetë dicka e pa parë deri më tani.

Mbi të gjitha Era është duke punuar përsëri me produksionin vendor Entermedia me të cilët realizoi edhe super hitin e saj ‘Bonbon’. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm