Era Istrefi gati për përformancën e sotme live (FOTO)

By

Që gjermanët e dashuruan Erën me të dëgjuar këngën e saj “Bon Bon” këtë e mësuam në bazë të transmetimit të saj në shumë kanale të radios, por që gjërat do shkonin më lart u njoftuam me të marrë lajmin që këngëtarja do të përformoj live në një nga kanalet televizive më të shikuar në Gjermani Pro7.

Gjithqka duket të jetë gati, Era sonte në ora 23:00  do të përformojë në  emisionin e njohur  ku është e ftuar  “Schlag Den Star” (Kape yllin).

Era po dëshmon që është një yll dhe ne vetëm presim shkelqimin e saj sonte./PRIVE.AL/

98ee4cbc644de095e6dcc4a1cabf564f5e0d5a206f283b8b8761d474e9559c28_full

Artikuj të ngjashëm