Era Istrefi fotografohet pranë portretit të Adem Jasharit (FOTO)

By

 Era Istrefi është kthyer në Kosovë.

Këngëtarja e cila ka qenë e zënë me disa projekte në Amerikë, ka njoftuar se është kthyer në vendin e saj me anë të disa fotografive të postuara në instastory.

Era është fotografuar pranë portretit të heroit legjendar Adem Jashari, në aeroportin ndërkombëtar të Prishtinës Adem Jashari.

Këngëtarja me famë ndërkombëtare ishte e shoqëruar nga nëna e saj dhe nuk dihet akoma se cili është destinacioni i radhës për të./Prive.al

Artikuj të ngjashëm