Era Istrefi feston ditëlindjen, këto dhurata ia bleu vetes (FOTO)

By

Era Istrefi sot feston ditëlindjen e saj të 24-të.

Këngëtarja mori shumë urime përmes rrjeteve sociale dhe për këtë shkak ajo postoi një foto në instastory për t’i falënderuar të gjithë.

Përveç kësaj, Era na tregoi se ka dalë në shopping për t’i bërë vetes disa dhurata e që janë kryesisht atlete.

Këngëtarja kosovare aktualisht po shijon sukseset e saj sidomos me këngën e Botërorit.

Gëzuar Era!/Prive.al

Artikuj të ngjashëm