Era Istrefi edhe zyrtarisht vazhdon kontratën e majme

By

Vitin e kaluar, emisioni Prive pati raportuar ekskluzivisht se Era Istrefi do jetë imazh i Sinful Colors në një kontratë goxha të majme.

E frytet e kësaj marrëveshje po vazhdojnë jehonën edhe sivjet.

Siç është quajtur në reklamë, senzacioni i muzikës pop, do jetë prezente në Amerikë përmes linjës së ngjyrave të llaqeve për thonjë në serinë ‘Pride’.

Kjo linjë përmban varg të nuancave përshtatur me preferencat e Erës dhe trendet më të fundit.

Linja mund të blihet edhe online përmes platformës Amazon. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm