Era çmend pushuesit në Greqi, ekspozon të pasmet në pasqyrë

By

Era Istrefi po vazhdon të pushojë në Greqi, saktësisht në Mykonos.

Këngëtarja është e shoqëruar nga disa miq të saj por me vete ka edhe producentin e njohur, Julian Perretta, me të cilin thuhet se ka nisur një lidhje.

Sot, Era çmendi pushuesit atje.

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, u paraqit në bikini ngjyrë portokalli dhe të pasmet gjigante i ekspozoi në pasqyrë.

“Vajzat vetëm duan diell”, ka shkruar ajo në kolazhin me fotografi seksi./Prive.al

View this post on Instagram

Girls just wanna have sun ☀️

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi) on

Artikuj të ngjashëm