Epik: Reagimi i një zonje pasi sheh Beyonce t’i kalojë pranë, është tejet qesharak

By

Nuk të rastis çdo ditë të shohësh Beyonce të të kalojë para sysh.

Prandaj këngëtarja e ka lënë gojë hapur një grua, në momentin që është paraqitur në lobin e një hoteli me burrin e saj, reperin e njohur Jay Z.

Çifti i fuqishëm ishin veshur dhe ishin gati të shkonin në një ndejë gala të Grammy, kur papritmas janë takuar me gruan në korridor.

Gruaja në fjalë shihet tejet e habitur ne një fotografi, dhe ka marrë një pamje qesharake të fytyrës pasi goja e saj ka formën e shkronjës O, kur e kishte parë çiftin që po i kalonte pranë. /Prive.al

Shock: One woman couldn't believe what she was seeing as Beyoncé walked past her

 

Artikuj të ngjashëm