Enis Bytyqi zbulon pak nga kënga e re dhe datën e publikimit

By

Pas një kohe ‘heshtje’ nga këngëtari, ai lansoi në rikrijim të këngëve popullore Ani mori nuse dhe Xhamadani  vija vija.

Por ajo që u mungonte fansave ishte një këngë origjinale e Enisit.

E tani kësaj pritje i erdh fundi sepse këngëtari ka një projekt të ri gati.

Ai madje zbuloi pak nga kënga me një postim në llogarinë e tij në Instagram. Ndonëse nuk publikoi titullin e këngës ai zbuloi se do të publikohet me datë 12 korrik, këtë të diel. /Prive.al

View this post on Instagram

Me 12.07. ✌🏼

A post shared by ENIS (@enisbytyqiofficial) on

Artikuj të ngjashëm